Noví kamarádi (informace)

Jsme velice rádi, že do naší školky každý rok přicházejí noví kamarádi. Našim cílem je, aby Vaše děti byly ve školce spokojené, hravé a zároveň se rozvíjely. Abychom toho mohli dosáhnout, je důležitá spolupráce a komunikace rodičů s personálem školky.

Na našich stránkách můžete najít průběžné informace o programu dětí, fotky, akce a novinky o dění v naší školce.

Také zde naleznete požadavky na děti, které nastoupí do školky. Vždy k dětem přistupujeme individuálně, ovšem jsou minimální požadavky, které musí děti zvládat. Důvod není až tak složitý, pouze nechceme omezovat ostatní děti a chceme zajistit kvalitní péči všem dětem stejnoměrně.

Dále si zde můžete přečíst, co budou děti potřebovat za vybavení před nástupem do školky a máte tak dostatek času děti připravit a vybavit.

Opravdu se těšíme na další děti, které s námi budou mít spoustu krásných zážitků a rodiče si mohou být jistí, že je o jejich poklady postaráno v průběhu jejich nepřítomnosti.

 


Kontakt

Mateřská škola

Horní Domaslavice 78, 73951
IČ: 72547839


605 267 986

Jmenovaným pověřencem pro ochranu osobních údajů školy je Ing. Jaroslav Votýpka, tel. č. +420 737 734 020, email: luston@seznam.cz, kancelář 739 39 Lučina č.p. 1, po telefonické domluvě.