Jaro je tady....

Po dlouhé a vydatné zimně i k nám do Horních Domaslavic dorazilo jaro, které je v plném proudu. I v okolí školky jsou známky jara znatelné v podobě rozkvetlých květin a zelenajícíh se stromků. Děti na našich zahradách tráví opět maximum volného času, což si užívají díky novému dopravnímu hřišti a spousty jiné zábavy. 

V průběhu dubna se naši předškoláci dostaví k zápisu v jednotlivých školách po okolí  a my věříme, že jsme je ve spolupráci s rodiči dostatečně připravili. Dále se můžeme těšit na divadélko, focení a novu třídní fotku našich školáčků. 

Stejně jako v minulém roce, i letošní předškoláci půjdou na prohlídku budoucí školy, aby se seznámili s budoucím prostředím a tím si usnadnili nový start. 

Na jaro máme naplánované kurzy keramiky, pokračující kurzy výuky anglického jazyka a jogy pro děti.

Během jara se naše školka opět zůčastní plaveckého kurzu, který byl v posledních letech u našich dětí velice oblíbený.

Dále bude na programu celodení výlet jehož cíl buce upřesněn na třídních schůzkách. 

Jak je vidět čeká nás velice aktivní půlrok a budeme mít co dělat, abychom vše stihli a zároveň si to i pořádně užili.

Těšíme se na Vás kolektiv MŠ

 Novinky

Mikuláš

04.12.2017 20:49
I k nám do školky se v úterý 5.12.2017 dostaví Mikuláš se svými pomocníky. Už se moc těší na hodné děti, kterých máme ve školce plno a hlavně na básničky a písničky, které si děti pro něj připravily. Pokračujeme v tradicích času adventního a těšíme se jak si to děti užijí.

—————

Nový profil na Facebooku naší MŠ!!!!!

31.08.2016 12:12
Od dnešního dne je spuštěn nový profil na Facebooku jehož adresa je: https://www.facebook.com/mshornidomaslavice/ Stránka bude postupně rozvíjená a aktualizována. V případě, že máte sami nějaké příspěvky a připomínky, budeme velice rádi za sdílení.   Kolektiv MŠ děkuje za spolupráci.

—————


Kontakt

Mateřská škola

Horní Domaslavice 78, 73951
IČ: 72547839


555 440 515
605 267 986

Jmenovaným pověřencem pro ochranu osobních údajů školy je Ing. Jaroslav Votýpka, tel. č. +420 737 734 020, email: luston@seznam.cz, kancelář 739 39 Lučina č.p. 1, po telefonické domluvě.