Už jsme se sehráli....

Nový školní rok se přehoupl do druhého měsíce a můžeme tedy trochu rekapitulovat.

V září nám přibylo do naší MŠ 6 nových dětí všech věkových skupin, které se již začlenily do kolektivu a zvykly si na nový režim a provoz MŠ. Kapacita MŠ se navýšila na 28 dětí a všechny děti jsou spokojené a rády do své školky chodí.

V průběhu celého školního roku pořádáme různé akce s rodiči i pro veřejnost, divadelní představení, výlety, plavání atd. V září jsme již měli jedno divadelní představení a výlet do Dinoparku v Orlové. Výlet se náramně vydařil, sluníčko nám svítilo a i když bylo chladno, děti byly spokojené a plné nových zážitků.

Mateřská škola učí podle vlastního třídního vzdělávacího programu, letos má název "Jak koťata poznávala svět" a tento program je zaměřen na život na venkově, na domácí zvířata a jejich mláďata.

Denní program je pestrý, řízené a spontánní činnosti jsou vyvážené. Pro děti jsou vytvářeny podmínky pro individuální i skupinovou činnost, kde plánování vychází z potřeba a zájmů dětí. Každý den jsou zařazovány zdravotně pohybové činnosti, ať v tělocvičně nebo venku. Při pobytu venku je využivána nejen školní zahrada s koloběžkovou drahou, ale děti chodí i na vycházky po okolí MŠ a do nedalekého lesa. Mimo jiné děti mají i jiné aktivity - kroužek angličtiny a keramiky.

Vybavení MŠ je průběžně doplňováno podle potřeb dětí a zaměstnanců a podle zásad zdravého prostředí pro děti. Jsme školka otevřená veřejnosti a proto se na Vás těšíme, třeba při dalším divadélku, kde jsou zváni všichni kdo by měli zájem.

Těšíme se na Vás kolektiv MŠ

 Novinky

Vánoční besídka

11.12.2017 15:30
Zveme všechny rodiče a rodinné příslušníky na vánoční besídku, kterou děti poctivě nacvičily a velice jim na tom záleží. Všechny nás čeká příjemně strávené odpoledne ve společnosti těch nejmilejších vánočních skřítků s nádechem vánoční pohody a klidu. Velice se na Vás těšíme 11.12.2017 v 15:30....

—————

Mikuláš

04.12.2017 20:49
I k nám do školky se v úterý 5.12.2017 dostaví Mikuláš se svými pomocníky. Už se moc těší na hodné děti, kterých máme ve školce plno a hlavně na básničky a písničky, které si děti pro něj připravily. Pokračujeme v tradicích času adventního a těšíme se jak si to děti užijí.

—————

Nový profil na Facebooku naší MŠ!!!!!

31.08.2016 12:12
Od dnešního dne je spuštěn nový profil na Facebooku jehož adresa je: https://www.facebook.com/mshornidomaslavice/ Stránka bude postupně rozvíjená a aktualizována. V případě, že máte sami nějaké příspěvky a připomínky, budeme velice rádi za sdílení.   Kolektiv MŠ děkuje za spolupráci.

—————


Kontakt

Mateřská škola

Horní Domaslavice 78, 73951
IČ: 72547839


555 440 515
605 267 986

Jmenovaným pověřencem pro ochranu osobních údajů školy je Ing. Jaroslav Votýpka, tel. č. +420 737 734 020, email: luston@seznam.cz, kancelář 739 39 Lučina č.p. 1, po telefonické domluvě.