Druhé pololetí

 ani jsme se nenadáli a přehoupli jsme se do druhého pololetí. To, pro nás bude velice akční a naplněné do jediného dne spoustou aktivit a nových vědomostí.

Nebude nám chybět ani kultura, kterou máme v podobě divadélek v naší školce. Hned z kraje nového roku, se budou konat třídní schůzky, kde je nutné probrat plány do druhého pololetí s rodiči. První týden v únoru naše školka bude pořádat Maškarní bál, kde se fantazii meze nekladou a všichni jsou srdečně zváni :-), pozvánku naleznete v aktualitách.

Naše nejstarší děti se připravují na zápisy do prních tříd, které se konají v dubnu, přesnější termíny naleznete v aktualitách. A zase v průběhu května budeme pořádat zápis do naší školky, abychom přivítali nové spolužáky a kamarády. Všechny tyto informace budou upřesňovány v aktualitách, kde budou konkrétní datumy a časy, tak prosíme o pravidelné kontroly těchto stránek.

Nebudeme opravdu otálet, máme v plánu s našimi dětmi navštívit kozí farmu v Horních Domaslavicích, návštěvu malých jehňátek v Horních Domaslavicích a stálé výlety do okolí. Na jaře podnikneme celodenní výlet, kde opět termín a místo upřesníme, a snad i ještě stihneme mnoho dalšího.

K tomu, aby naše školka byla taková jaká je a ještě lepší, celou dobu velkou měrou příspívají jak rodiče tak i přátelé školky. Proto bychom rádi všem poděkovali a zároveň vybídli k další spolupráci.

Děkujeme Vám a zůstaňte nám věrní, my se budeme snažit aby naše školka byla tou nejlepší pro Vaše děti a pro naši obec.

Kolektiv MŠNovinky

Zahrádka

31.08.2016 12:23
Tak je tady podzim a našezahrádka se pomalu ukládá ke spánku. Děti si sadily hrášek, mrkev, jahody,... a nyní je čas sklízení a taky mlsání. Principem je dětem ukázat, kde se bere jídlo od samého počátku až k nám domů na stůl. Aktivním přístupem děti učíme, aby neplýtvaly jídlem a...

—————

Poslední volné místo

31.08.2016 12:16
K dnešnímu dni na školní rok 2016/2017 máme poslední dvě volné místečka. Neváhejte a přidejte se k nám, s námi si Vaše děti užijí spoustu legrace a společně se naučíme novým věcem. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefoních číslech uvedených na našich webových stránkách a nebo na...

—————

Nový profil na Facebooku naší MŠ!!!!!

31.08.2016 12:12
Od dnešního dne je spuštěn nový profil na Facebooku jehož adresa je: https://www.facebook.com/mshornidomaslavice/ Stránka bude postupně rozvíjená a aktualizována. V případě, že máte sami nějaké příspěvky a připomínky, budeme velice rádi za sdílení.   Kolektiv MŠ děkuje za spolupráci.

—————